Modele bluzash

Kur zgjedh rroba për zyrën, materiali është me rëndësi të Madhe. Për shembull, një Produkt i bërë nga mëndafshi natyral do të ndihmojë “vrasin dy zogj me një Gur”-bluza është e përshtatshme JO Vetëm për punë, por Edhe për festime. Edhe një ngjyrë vjollcë ose GRI do të derdh bukur në dritë. Bluza me Saten konsiderohet si një Opsion Festiv, por Tone neutrale-e Zezë, ngjyrë bezhë, e përshtatshme për Zyra. Modelet e satinës duhet të jenë të Stilit minimaliste. Bluza me qëndisje janě një Trend tjetër i modës së sezonit pranveror-veror të Vitit 2017. Kjo pritje e dekoruar si zonjat romantike të cilët vazhdimisht e shikojnë modën. MODELE të Tilla Mund të jenë të një natyre shumë të ndryshme. Andrew GN, Antonio Marras, Tory Burch, Dries Van Noten, Blumarine zbukuruar bluzë të qëndisura me Lule, rrushi dhe kompozime të Tjera. MODELE gjysmë të pajisur-opsioni më i mirë në këtë situatë. Modelet e kapjes NUK janě për ju, por një shtim i vogël i një shtrirjeje që ka forcuar pozicionin e SAJ Trendet e modës veshje të grave dhe bluza në vitin 2017, Mund të duken shumë fitimprurëse.

Përzgjedhja e pëlhurës, është më mirë të Jepet preferencë për Mostra natyrale ose të përziera, Duke përjashtuar pëlhura të dendura që shtojnë volumin. Foto Tregon se Vajzat tregojnë feminitetin e pneu dhe ndjenjën e shijes. Modelet elegante dhe të butë të mëndafshit, satinës, Marsana janě të përshtatshme për të Errësira PA përjashtim. Në Produkte të Tilla, VAJZA duket e lehtë dhe elegante. Është mirë të zgjidhni një Produkt me një Sasi të Vogël të ruchés dhe Stoli, gjëja Kryesore NUK është të lodhni në këtë drejtim. MODELE të Tilla Ju afrojnë më tepër pranë rërës dhe detit, duc IU dhuruar pamjen tipike Tropikale. Nëse keni vendosur të dilni një mbrëmje me miqtë, një encore je këtij lloji do të bëjë të Errësira të pranishmit të kthejnë sytë nga ju. MOS e nënvlerësoni këtë alternativë paraqitje, e nëse Ende NUK keni gjetur ruiner e Duhur, ne Ju paraqesim DISA nga më të bukurat në Galeri.

Ju Mund të vishni produktet e zyrës me pothuajse çdo veshje. Modeli Klasik me një Skaj Deri në një GJU duket harmonikisht ose gjatësi të mesme, me pantallona. Fitues duket bluzë me një jelek dhe xhaketë, por Vetëm Kur vetë modeli ekzekutohet në tinguj të qetë dhe të ulët, dhe qëndron me stolitë. MOS harroni Kostum pantallonash duhet të jetë bluzë më e errët. Modelet e zgjedhura të bluzave për zyrën duhet të tregojnë seriozitetin dhe hhhjhjbhbjhbhb tuaj, dhe të MOS tregojnë Charms e figurës. Optimale për të zgjedhur një bluzë Laconic. En 2018, modelele de imbracaminte “Nude” sau transparente pentru femei sunt la Mare cautare. Si aceasta tendinta nu a ocolit un astfel de element de imbracaminte cum sunt bluzele.

Dans CEEA CE priveste Paleta de Culori, aceasta este destul de estompata: Alb clasic, Negru, nuante de Bej; Cat despre Stiluri, putem spune ca nu exista restrictii, bluza transparenta poate fi atat Sobra, cat si lipsita de tot felul de detalii si décor, si destul de sétratoare. Alegeti Optia Care VI se potriveste cel mai mult. MODELE interesante pot fi gasite la: Emanuel Ungaro, Guy Laroche, IRO, Lanvin, Toga, Trussardi. Modelul de bluza peplum continua sa fie sollicitat de ceva timp. Datorita acestui ELEMENT, femeile la Moda au ocazia de a crea imaginea cea mai Romantica si Feminina, completand bluza cu Fuste scurte si Lungi, Pantaloni Scurti si Pantaloni. Pentru sezonul cald 2018, au fost Create astfel de variante de Bluze de: Altuzarra, Chloé, Emma Mulholland, Fendi, hanae Mori manuscrit. Modelele de Bluze care ne sunt prezentate de Diversi designeri ne vor permite dans aceasta primavara si Vara 2018 sa aratam feminin, élégant si moderne.

About the author: PresentacionNueva